Завтра, 24 листопада, у Львові стартує виставка “Голоси: Жінки та інвалідність”, присвячена проблемі дискримінації. Про це Львівському порталу повідомили організатори.

Громадська ініціатива “Феміністична майстерня” і кураторка Галина Курило запрошують на відкриття виставки “Голоси: Жінки та інвалідність”, що відбудеться 24 листопада о 17:00 у Першій львівській медіатеці за адресою вул.Мулярська, 2А.

Проект “ГОЛОСИ: жінки та інвалідність” – це історії про подвійну дискримінацію – за ознакою ґендеру та інвалідності. Виставка побудована на основі історій дванадцяти жінок і розповідає, як інвалідність впливала на їхнє навчання, самовираження, працевлаштування та повсякденне життя в Україні. Фрагменти з повсякденного acheter cialis generique досвіду учасниць пропонують замислитися над тим, чому так важливо досягти повного включення людей з інвалідністю у всі процеси і подбати про універсальний дизайн простору.

Проект входить до серії виставок присвячених висвітленню різноманіття досвіду жінок разом з виставкою “ГОЛОСИ: замовчані історії про їжу, тіло і емоції”, яка буде представлена у Львові у грудні 2015.

Джерело: Львівський портал

© 2015 ВГО Центр "Розвиток демократії"