Комітет ООН з ліквідації дискримінації жінок висловив стурбованість випадками вбивств і згвалтувань жінок в «ДНР» і «ЛНР». У зв'язку з цим Україна підніме на черговому засіданні ПАРЄ питання про злочини на гендерному грунті на окупованому Донбасі і в Криму.

Ольга Ларина — координатор проекта «Stop violence against women». 25 ноября состоится флешмоб на Софиевской площади, который призван привлечь внимание к теме насилия над женщиной. В фокусе движения — физическое, сексуальное, психологическое насилие. В 2013 году по данным Минсоцполитики было зафиксировано 126 тысячи обращений от женщин о насилии. По словам Ольги Лариной, в Украине от насилия гибнет 1 женщина в 3 дня.

Львів візьме участь в унікальному міжнародному проекті «Сім». «Сім» – документальна п’єса, яка складається з інтерв’ю семи активісток, що борються за права жінок по всьому світу. Саме їх історії життя та боротьби стали джерелом натхнення. Героїнями драми стали Фаріда Азізі (Афганістан), Інес Маккормак (Північна Ірландія), Марина Пісклакова-Паркер (Росія), Анабелла Де Леон (Гватемала), Мухтар Май (Пакистан), Му Сокуа (Камбоджа) та Хафсат Абіола (Нігерія).

© 2015-2020 ВГО Центр "Розвиток демократії"