31 серпня – 2 вересня 2020 року у Міжрегіональному ресурсному центрі з розбудови потенціалу жіночих організацій (м. Херсон) відбувся тренінг "Основи адвокації для жіночих організацій", котрий провели спеціалістки ГО Центр "Розвиток демократії" Ella Lamakh та Марія Дмитрієва. Тренінг з основ адвокації був проведений у рамках проєкту Pact Ukraine "Жінки України: залучені, спроможні, незламні" за підтримки Міністерства закордонних справ Канади????????, Embassy of Canada in Ukraine.

Разом з експертками ГО Центр "Розвиток демократії" з представницями жіночого руху працювала також старша референтка Апарату Урядової уповноваженої з гендерної політики Галина Жуковська.

Окрім роботи з основами адвокації, проведення громадських кампаній, учасниці також поліпшили свої навички з організації тренінгів, у тому числі в онлайн-форматі.

Програма тренінгу містила:

  • Ознайомлення з гендерними портретами, міжгалузевим гендерним підходом, основою створення гендерно-чутливих послуг;
  • Завершення укладання посібника "Інтегрування гендерного підходу в місцеві плани розвитку";
  • Ознайомлення з основними поняттями, інструментами та етапами адвокації для захисту прав жінок;
  • Опрацювання посібника та тренінгових матеріалів за темою "Адвокація".

Як зауважила очільниця ГО Центр "Розвиток демократії" Елла Ламах, вивчення досвіду адвокаційних кампаній є особливо важливим для дієвого захисту прав жінок, оскільки сучасний світ постійно ставить жіноцтво перед суспільними викликами.

© 2015-2020 ВГО Центр "Розвиток демократії"