18-20 серпня 2020 року експертки ГО Центр «Розвиток демократії» Ella Lamakh та Марія Дмитрієва провели у Харкові тренінг на тему «Основи адвокації для жіночих організацій». Захід організований у рамках проєкту Pact Ukraine "Жінки України: залучені, спроможні, незламні" за підтримки Міністерства закордонних справ Канади????????, Embassy of Canada in Ukraine. Учасниці тренінгу працювали у Музеї жіночої історії Харкова.

«Для нас було особливо радісно провести захід для цього хабу в їхньому офісі, в Центрі гендерної культури, місці розташування єдиного в Україні Музею жіночої історії. Це особливе місце для феміністок України», – прокоментувала результат роботи представниця ГО Центр «Розвиток демократії» Марія Дмитрієва.

Тренерки в перший день роботи пояснили учасницям сутність терміну «гендер», відповідно до завдань навчання у створенні міжгалузевого гендерного підходу та гендерно-чутливих послуг. Також присутні опрацювали зміст посібника «Інтегрування гендерного підходу в місцеві плани розвитку».

19 серпня, на другий день роботи, йшлося про міжнародний досвід адвокації у сфері прав жінок. Про досягнення та виклики захисту прав жінок в Україні була запрошена розповісти головна спеціалістка Апарату урядової уповноваженої з гендерної політики Надія Зосим. Також в цей день були вивчені особливості адвокації для жіночих об’єднань, український досвід у цій сфері.

20 серпня на тренінгу навчали основам планування адвокаційних кампаній та власних тренінгів.

© 2015-2020 ВГО Центр "Розвиток демократії"