ВГО Центр “Розвиток демократії” в рамках проекту "Посилення ролі організацій громадянського суспільства (ОГС) у просуванні демократичних реформ з врахуванням заключних зауважень CEDAW", який реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) оголошує конкурс для громадських організацій Черкаської та Чернігівської областей на участь у навчальній програмі “Кампанії адвокації з урахуванням гендерної політики та прав дівчат і жінок”.

Проект реалізується за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН). Його метою є посилення ролі ОГС Черкаської та Чернігівської областей у просуванні демократичних реформ та прав людини з урахуванням гендерного компоненту та заключних зауважень до восьмої періодичної доповіді України Комітету Організації Об’єднаних Націй з ліквідації всіх форм дискримінації щодо жінок (надалі – зауваження CEDAW), шляхом впливу на розробку політики органами влади та прийняття рішень на всіх рівнях.

5 грудня 2017 року в Національній академії відбулася науково-практична конференція "Місцеве самоврядування: 20-річні здобутки та подальший поступ".

© 2015 ВГО Центр "Розвиток демократії"